únor: využijte sílu tygra v rodině

Pokud máte soudržnou a funkční rodinu, pak můžete sílu Tygra v únoru využít k tomu, že energii rodiny ještě více posílíte. Zde však platí to, co jsme si řekli v předchozím článku o oblasti vztahů. Rodina je celek (JEDNO) a skládá se z jednotlivých členů (JEDNOTKY). A ze Školy Feng Ren Shui víme, že zákon JEDNOTY A JEDNOTEK (celku a jeho částí) má fungovat tak, že jednotlivé jednotky svojí funkcí pomáhají funkci celé jednoty.

V rámci rodiny by tak jednotliví členové měli přispívat k fungování celé rodiny. Bohužel v dnešní době je energie rodiny velmi často slabá (někde nefunguje vůbec). V takovém případě slabá rodina nemusí sílu Tygra ustát. Tam pak hrozí, že Tygr „vstoupí“ do jednotlivých členů rodiny a může dojít k tomu, že budou chtít prosazovat své dílčí zájmy. To mohou dělat jak na úkor rodiny jako celku, tak i na úkor ostatních jednotlivých členů rodiny. Taková situace pak často vytváří velmi silné  podmínky pro konflikty. Tomu se snažte v únoru vyhnout. Jak víme, v únoru vládne dvojitá energie Tygra a jeho síla je tak opravdu velká. O to větší pak mohou být i konflikty v rámci rodiny.

Nemáte-li tedy funkční rodinu, nebo není dostatečně soudržná, dávejte si opravdu velký pozor na to, abyste předcházeli možným konfliktům. Kdyby tyto konflikty opravdu nastaly, mohou mít až devastující vliv na rodinu nebo na jednotlivé členy rodiny (zde by se pak projevil Tygra jako ničitel).

Pokud máte ale rodinu soudržnou a funkční, pak může Tygr posílit energie rodiny jako celku. Zde je důležité, aby rodina jako celek měla nějaký cíl a plán, jak tohoto cíle dosáhnout. K jeho realizaci pak může využít Tygra v únoru, protože se tím celá rodina posune poměrně rychle k danému cíli.

Energie února pak velmi dobře budou pomáhat rodinným firmám. Pokud rodinnou firmu máte, pak využijte sílu února k tomu, že svoji firmu posunete o velký kus kupředu hned na začátku roku.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

stáhněte si nový happyweek na ÚNOR zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.