jak zvládat těžké časy: VŠICHNI ZA JEDNOHO

Energie října pod vládou Psa a jangového Kovu přinášejí kromě jiného i možnost využít tzv. „nápomocných přátel“. Tato energie nám říká, že bychom neměli být na nic sami a měli co nejvíce využít energii pomoci při dosahování svých cílů.

Jak již víme, rokem 2020 začala nová doba, která se bude velmi lišit od toho, co známe z minulosti. Nová budoucnost se bude přesouvat od známého „rozděl a panuj“ k novému přístupu „spojuj a spolupracuj“.

A právě energie spojování a spolupráce je velmi silná v říjnu. Pokud tedy máte v říjnu stanovené nějaké cíle, kterých chcete dosáhnout využijte těch, kteří vám mohou pomoct. Nikdo z nás neumí vše a proto bychom se měli spojit s těmi, kteří nám mohou poskytnout to, co nám samotným chybí.

Spolupráce ale funguje pouze tehdy, když jsou stanovené přesné cíle, tedy víme, čeho chceme dosáhnout. Ale nestačí, abychom o svém cíli věděli jen my sami. Musí o něm vědět každý člen týmu. A cíl musí být naprosto jasný. Energie cíle patří do Gua 9, což je silný Oheň a tím i nejvyšší Jang. Oheň vytváří světlo a díky světlu můžeme vidět. Proto musí všichni jasně vidět společný cíl.

Ale ani CO nestačí. Abychom mohli fungovat dobře, je důležité, abychom znali také smysl tohoto cíle, tedy PROČ. Když známe CO a PROČ, pak je poměrně snadné stanovit si také JAK. Čím silnější světlo cíle máme tím lépe nám osvítí cestu, která k tomuto cíli vede. Vše bude všem naprosto jasné.

K nastavení JAK pak využijte energii řádu a pravidel, která je v říjnu velmi silná. Stačí pak jen pravidla dodržovat, jít v souladu s předem nastaveným řádem a pak musíme k cíli dojít. Jinak to dopadnout nemůže. 

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 23.10. od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.