PROČ SE TOLIK LIDÍ BOJÍ VYDĚLÁVAT PENÍZE

Máte dar, kterým máte obdarovat celý svět. Máte svůj přirozený talent, kteří potřebují všichni ti, kteří ho nemají. Máte-li dar malovat krásné obrázky, máte jejich krásou potěšit lidi ve svém okolí a možná na celém světě. Máte-li dar vařit skvělé jídlo, máte jeho skvělou chutí potěšit lidi ve své restauraci. Je-li váš dar pracovat s čísly a tabulkami, pak máte pomáhat všem, kteří potřebují účetní. A tak bychom mohli pokračovat s výčtem dalších a dalších profesí.

zlaťák

Mnoho lidí vydělává málo peněz ze strachu z vydělávání peněz. Mají pocit, že když jim jde něco samo, že si za to nemohou říct o peníze. „Vždyť mě to nic nestálo, tak si za to nemohu přeci o nic říct.“ Toto bývá velmi častá reakce mnoha lidí. Ale peníze jsou součástí naší moderní doby a jsou dokonce podmínkou našeho přežití. Bez peněz se v dnešní společnosti žít nedá. A proto všichni musíme peníze vydělávat. Když za svůj dar nebudete přijímat peníze, pak se budete muset v životě živit něčím jiným. A tak skvělí např. skvělá kuchařka místo toho, aby potěšila svět svými skvělými omáčkami, pracuje jako prodavačka v obchodě. Šikovný opravář se živí jako řidič autobusu. „Zázračný“ léčitel tráví každý den tím, že si vydělává peníze jako úředník. Jaká škoda. Jaký zmar. Tolik vyhozeného a ztraceného talentu. Pak většina lidí dělá to, na co talent nemá a kvalita všeho skomírá. Pokud chcete kvalitní život nejen žít, ale takého umožnit ostatním, musíte dělat jen to, na co máte skutečný talent. A abyste to mohli dělat, věnovat tomu svůj život, musíte si tím i vydělávat peníze. Jinak to prostě nejde. A co víc: čím více peněz si takto vyděláte, tím více prostředků máte na rozvoj svého talentu. Takže budete schopni lidem dávat ještě větší kvalitu. Vydělané peníze ale mohou být prospěšné i dalším účelům – charita, investice do budoucnosti, zlepšení kvality života vašich dětí a celé rodiny. Peníze nejsou „démonické“, nejsou zlo (jak často slýcháváme). Mohou být použity pro zlé věci, to ano, ale za to peníze samy o sobě nemohou. Za to mohou pouze zlí lidé. Vy ale zlí nejste. A pokud jste dobří, budou vaše peníze sloužit dobru. A čím více peněz bude v rukou dobrých lidí, tím více dobra vybudujeme a zlo bude ztrácet svoji moc. Přemýšlejte o tom chvíli.

Chcete se též naučit pracovat s energiemi a využívat je pro zkavlitnění svého života? Vše vás naučíme na našem novém kurzu ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHA. Vše o kurzu v této PREZENTACI ZDE, nebo na http://www.akademiestesti.webs.com/nov-kurzy. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

inzerát po slevě

ochutnávka

Zdroj: HAPPYWEEK 176 – ke čtení nebo stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 176
HAPPYWEEK 176

 

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.