JAK ZJISTÍTE SMYSL SVÉHO ŽIVOTA?

V naší moderní době a vyspělé společnosti, ve které máme to štěstí žít, jsou základní potřeby člověka v základní míře (a u mnoha lidí i ve velmi pokročilé míře) zajištěny. O to více roste další potřeba v hierarchii potřeb člověka – životní naplnění, nebo-li smysl života.

Když zjistíte smysl svého života, otevřou se vám nevídané možnosti.

Jak objevit smysl svého života? Touto otázkou a jejím řešením se zabývá mnoho světových koučů a učitelů jako např. Tony Robbins nebo Jack Canfield. I my se smyslem života zabýváme a pomáháme našim klientům a žákům ho najít prostřednictvím systému Feng Shui a nástrojem, kterému říkám Astrotyp a Čtverec životní rovnováhy.

 

 

Vaše typologie obsahuje i váš přirozený talent, kterým se máte v životě řídit.

 

Životní rovnováha: Podle svého přirozeného talentu si pak nastavíte celý svůj život, abyste ho mohli rozvíjet.

V jednom ze svých posledních článků se smyslem života zabývá právě Jack Canfield. Také on říká, že pokud chcete žít naplněný a šťastný život, prožívat vnitřní klid a životní rovnováhu, musíte nejprve poznat smysl svého života. Smysl života totiž funguje jako jakýsi kompas, který vás vede celým životem a veškerým vaším rozhodováním. Rozhodovat se totiž máte jen pro to, co vám umožňuje naplňovat váš životní smysl a naopak odmítat vše, co vašemu smyslu života brání.

Jack říká, že díky své dlouholeté práci, kdy učil a koučoval více jak milion lidí z celého světa (prostřednictvím svých knih, přednášek, seminářů, webinářů apod.), si uvědomuje, že každý člověk se rodí s daným smyslem života. To je to, čemu my ve své práci říkáme přirozený talent. Ten totiž určuje, čím se máte v životě zabývat, k čemu jste byli povoláni (tj. např. jaké povolání máte vykonávat). Protože právě pro toto povolání máte tu nejlepší výbavu. Jack při své práci objevil, že právě znalost životního smyslu je základem úspěchu všech významných a úspěšných lidí. Jejich úspěch je právě naplnění smyslu jejich života. Protože jen tak mohou do své činnosti dát svůj talent, vášeň, nadšení a radostnou energii.

Image result for jack canfield

Na přednášky Jacka Canfielda chodí desítky tisíc lidí. Toto publikum mu závidí i slavní zpěváci 🙂 .

Některým lidem je jejich smysl života jasný již v raném dětství. Většina lidí má však problémy ho objevit. Někteří ho dokonce hledají celý život. Pokud jste smysl svého života ještě neobjevili, pak jasnými indikátory jsou právě vaše přirozené talenty. Ty poznáte podle toho, že když je využíváte, tak vám jde vše přirozeně a lehce a navíc při této činnosti prožíváte pocit radosti, štěstí a naplnění. Prostě vás to baví.

Smysl svého života vám pomůžeme najít na základě analýzy vašeho přirozeného talentu. Objednejte si konzultaci na dasa@byu.cz nebo zavolejte na 602 556 479.

Článek Jacka Canfielda najdete zde: http://jackcanfield.com/blog/are-you-living-your-passion/?e=jirka@byu.cz&utm_medium=email&utm_source=email&utm_campaign=newsletter-5-11-17&utm_content=blog&inf_contact_key=ccba1ac05268f73caddb6c8c2bb850eaaf673a785b6745a8e7cd4b80ac67007e Jack Canfield, America’s #1 Success Coach, is founder of the billion-dollar book brand Chicken Soup for the Soul® and a leading authority on Peak Performance and Life Success. If you’re ready to jump-start your life, make more money, and have more fun and joy in all that you do, get FREE success tips from Jack Canfield now at: http://www.FreeSuccessStrategies.com

Více HAPPYWEEK 220

Uložit

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.