VZTAHY V PROSINCI – VAŠI LÁSKU NESMÍ ZASTAVIT ŽÁDNÉ PŘEKÁŽKY

Všechno je cesta. I láska, i vztah. Pokud máte to štěstí a podařilo se vám vytvořit vztah tzv. Gua 2 (podle Feng Shui), pak společně kráčíte cestou vašeho života.

A protože nám v prosinci vládne Krysa, je energie cesty velmi důležitá. Energie Krysy patří k tzv. prvopočátku počátku. Je to tedy něco, co má následovat před samotným začátkem něčeho nového. Je to období aktivních příprav na to nové, co nás čeká. Období Krysy tedy využijte ve svém vztahu právě pro přípravu nového roku. A protože jste ve vztahu Gua 2, kdy vytváříte společné JEDNO (nejste tedy sami za sebe, ale za vztah), pak byste se měli na nový rok připravovat společně. Vaše cesta musí být jedna a musí být společná. Ve vztahu Gua 2 nekráčíte každý po své cestě, ale naopak společně po jedné cestě ke společnému cíli.

Ve vztahu Gua 2 kráčíte spolu po společné cestě za společným cílem.

Krysa nemá ráda překážky, bloky a vynucená zastavení. Proto se změřte na to, aby vaše společná cesta životem byla pokud možno jednoduchá a abyste se vyhnuli všem případným překážkám. Pokud vás přeci jen příští rok čekají určité komplikace, je důležité, abyste se k jejich řešení postavili opět jako JEDNO.

Prosinec je spojen s poměrně náročnými energiemi Vánoc. Je to mnoho různých zařizování, příprav a setkání. Nakupování dárků, příprava domácnosti, vaření, setkávání s přáteli….. Jde tak o dosti hektické období. Tady je právě dobré, abyste využili krásnou energii JEDNO a vše bez problému zvládali společně. Krysa má ráda jasno. Proto byste si vše měli společně ujasnit, domluvit se na společném postupu a teprve pak jednat. Neznamená to, že vše musíte dělat dohromady. Naopak, je dobré, když se domluvíte a úkoly si rozdělíte tak, abyste co nejrychleji a bez zbytečného stresu a vyčerpání dosáhli svého cíle. Dobře rozdělené úkoly jsou dobrým prostředkem, jak se rychleji dostat ke společnému cíli. Ale důležité je, rozdělit si úkoly předem, aby se předešlo k možným zádrhelům, konfliktům či nedorozumění. Koupit dva vánoční stromky nemusí být to pravé ořechové :). Takže předchozí domluva a jasné porozumění toho, co kdo má zařídit, je klíčové k tomu, abyste vše v pohodě zvládli.

V přípravě Vánoc se snažte navzájem doplňovat a cesta k cíli bude jednoduchá.

Díky obecnému vánočnímu stresu (plná parkoviště, narvaná obchodní centra, nepříjemní prodavači atd. atd.) může stres negativně ovlivnit i váš vztah. A vězte, že právě toto Krysa nemá ráda. Naopak, potřebuje pohodu a volnou cestu vpřed. Takže se snažte ve vztahu vše řešit v klidu a vyhýbat se všem konfliktům. I maličkost může velmi rychle přerůst v zuřivou hádku. A Krysa umí být pěkně podrážděná a kousavá. Takže konflikty v prosinci nemusí být nic příjemného. V tomto případě bude opravdu lepší nestát jeden druhému v cestě.

Jak si správně nastavit své vztahy, rodinu a vzájemné soužití vás naučíme v našem novém kurzu Feng Shui:

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Zveme vás na nový Základní kurz Feng Shui pro začátečníky. Začínáme 17.2. 2018. Co se v roce Zemitého Psa naučíte, to už vám zůstane na celý život 🙂 Rezervujte si místo na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

SEMINÁŘ ROK 2018 – ROK ZEMITÉHO PSA

Zveme vás na jednodenní seminář Rok 2018 – rok Zemitého Psa. Příprava na tento rok bude důležitější, než na roky předchozí. Pes chce řád, pořádek, pravidla a vše tak, jak má být. Proto i správná příprava je velmi důležitá. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-rok-2018-rok-zemiteho-psa/

SEMINÁŘ – KARIÉRA V ROCE 2018

Zveme vás na praktický seminář Kariéra v roce 2018. Rok 2018 bude přát připraveným více, než jiné roky. Čím lepší plán a strategii si vytvoříte, tím snadnější bude vaše cesta k úspěchu a naplnění vašich cílů. Proto jsme pro vás připravili tento praktický seminář, na kterém vám pomůžeme sestavit jednoduchý, ale účinný plán na celý rok 2018. Přihlaste se na dasa@byu.cz, nebo tel. 602 556 479.

https://skolafengrenshui.wordpress.com/seminar-kariera-v-roce-2018/

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.