JAK VYUŽÍT PRAVIDLA V DUBNU VE SVŮJ PROSPĚCH

V dubnu si vše řádně projděte a zkontrolujte, ať neuděláte zbytečné chyby. Foto: freepik.com

Duben je pro využívání pravidel poměrně komplikovaný. Pokud se na to podíváme „suchou řečí Ba Gua“, pak duben patří do Gua 4 a pravidla do Gua 6 a ty, jak víte, jsou proti sobě. Gua 4 je energie Dřeva, kdežto Gua 6 je energie Kovu. Tyto dvě fáze (máme tzv. pět proměnných fází, nebo-li tzv. hybatelů – Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda) jsou podle zákona jejich vzájemného působení v modu ovládání nebo překonávání. Tj. jejich vztah není příliš harmonický. Říkáme, že Dřevo tupí Kov a Kov zase osekává Dřevo. Proto bychom si na jejich vzájemné působení měli dávat právě v dubnu větší pozor. Dřevo nás bude zvát k uvolněnosti, lehkosti až nezodpovědnosti. Kdežto Kov vyžaduje řád a pořádek. Může se tak stát, že právě v dubnu budete cítit, že vás pravidla života příliš omezují ve vašem rozletu. Mohou zde být tendence pravidla zlehčovat či dokonce nerespektovat. To však může vést k nepříjemným konfliktům, které jsou vždy vyčerpávající.

V dubnu vládne mocný DRAK – foto: freepik.com

Jak tedy s tímto rozporem v dubnu pracovat? Měli byste co nejvíce využít energie volnosti a velikosti Draka. Nicméně mějte stále na paměti, že naše společnost a lidský život je řízen pravidly. Proto byste neměli nikdy pravidla porušovat. Pokud ale zjistíte, že stávající pravidla blokují váš rozvoj, který vám Drak nabízí, pak je duben vhodné období k tomu, abyste si svá pravidla přenastavili. Nejde tedy o to, že je nebudete dodržovat, ale pravidla upravíte či změníte a začnete dodržovat pravidla nová, která budou lépe vyhovovat vašim novým cílů a plánům. Nová pravidla vám tak mají usnadnit (ale také zajistit) cestu k cíli, který jste si v dubnu stanovili. Zamyslete se tedy nad tím, jaká pravidla vám umožní cíle dosáhnout a ty si pak nastavte. Pravidla Kovu podporují energii Vody – tedy plynutí. Pokud si je správně nastavíte, bude vaše cesta k cíli plynutá a jednoduchá.

ZÁKLADNÍ KURZ FENG SHUI

Pro velký zájem otevíráme další základní kurz. Objednejte se co nejdříve na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479, abychom vám mohli rezervovat místo. Vše o kurzu zde:

https://skolafengrenshui.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-shui/

HAPPYWEEK na duben:

HAPPYWEEK duben

https://skolafengrenshui.wordpress.com/2018/04/05/happyweek-duben/

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.