BYZNYS V ČERVENCI = RELAX

Červen nám přichystal velmi silné a aktivní energie. Byl to jakýsi „sprint“ před cílem, tj. před koncem první poloviny roku. Zde nám byly podle Feng Ren Shui oporou silné energie Koně, které nás měly posunout o velký kus k cíli. Pokud jsme je využili opravdu naplno, je čas na pauzu. Nemůžete běžet dva sprinty za sebou. Je potřeba se zastavit, nabrat dech a podívat se, jak a kam dál. Cíl by měl být zřejmý a měli byste vědět, v jaké fázi jeho dosažení se právě teď nacházíte.

Červenec je nejlepší měsíc pro přestávku, dovolenou a pohodu. Foto: Freepik.com

V červenci přichází to, čemu se ve Feng Ren Shui říká „mezidobí země“ (ty máme v roce čtyři – leden, duben, červenec a říjen). A právě červencové mezidobí je jakýmsi přelomem mezi první a druhou polovinou roku. Navíc je to přelom mezi aktivními energiemi začátku roku a pasivními energiemi konce roku. Do konce června jste tak měli mít ve svém podnikání či kariéře hlavní tah na bránu. Měli jste udělat vše pro to, abyste měli co nejbohatší úrodu. K tomu vám pomáhaly aktivní jangové energie v první polovině tohoto roku. Nyní ale přichází čas k tomu, abyste svoji aktivitu zúročili co nejbohatší sklizní. Tj. již nic nového a dalšího neaktivujeme, ale sklízíme plody své dosavadní aktivity.

Jak jste si vedli v první polovině roku a co je potřeba zajistit na druhou polovinu, byste si tak měli ujasnit právě v mezidobí země července. Proto je důležité se zastavit a začít hodnotit dosavadní aktivity a jejich výsledky. Na základě tohoto hodnocení byste si pak měli korigovat plán na zbytek roku. Úkolem druhé poloviny je maximální sklizeň a její zabezpečení pro budoucnost vašeho podnikání či kariéry. Tj. měli byste začít přemýšlet co a jak budete sklízet a jak se o svoji úrodu postaráte tak, abyste ji mohli co nejlépe zhodnotit.

Pomalejší energie července tak nabízejí možnost k zamyšlení, kontemplaci a hodnocení. K tomu můžete ve firmě využít různých společných jednání klíčových lidí ze svého týmu. Mohou to být různé porady, hodnotící schůzky apod. Každopádně byste měli udělat nějaký závěr z dosavadní činnosti a stanovit kurz další cesty.

Vy i váš tým byste také měli v tomto měsíci nabrat druhý dech pro druhou polovinu roku. Proto je vhodné si také v červenci naplánovat dovolenou.

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ČERVENCE V OSTATNÍCH OBLASTECH VAŠEHO ŽIVOTA SE DOČTETE V NOVÉM HAPPYWEEKU ZDE:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK červenec
HAPPYWEEK – energie Feng Ren Shui na červenec

PŘIHLASTE SE NA ZÁKLADNÍ KURZ FENG REN SHUI NA DASA@BYU.CZ NEBO 602 556 479

Vše o Základním kurzu Feng Ren Shui se dozvíte zde:

informace o všech podzimních kurzech, seminářích a přednáškách najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.