TEĎ JE ČAS ZABEZPEČIT SI SVŮJ DOMOV

FENG REN SHUI prostoru v říjnu nám radí: věnujte se zabezpečení svého domova. vše musí být v bezpečí a řádně fungovat.

Všichni již máte určitě udělanou správnou energii svého domova a pracovního prostředí (to jsou dvě místa, kde trávíme nejvíce času). K tomu vám měl pomoci Kohout, který dokáže pracovat s detailem a vše krásně sladit, aby fungoval prostor jako celek.

Feng Ren Shui říjen – vše doma musí řádně fungovat

Pokud máte v interiéru a exteriéru (v případě, že bydlíte v rodinném domku) dobře nastavené energie podzimu (Kovu), pak byste se měli cítit dobře a vaše prostředí by mělo být pro vás zdrojem správné energie, kterou na podzim potřebujete. Měla by vás posilovat a zpevňovat, abyste dobře ustáli přicházející chladné energie.

I když jste si své prostředí krásně nastavili, přeci nebude od věci ještě vše řádně zkontrolovat. S tím vám pomůže právě Pes, který nás má chránit v říjnu. Využijte jeho energie, abyste se mohli na své prostředí opravdu spolehnout a aby vás opravdu dobře chránilo.

Důležité je věnovat se hlavně zabezpečení prostoru. Zkontrolujte všechna okna, dveře vstupy do prostoru (i na pozemek). Pozor na praskání. To se může týkat stěn, může se to projevit na vašem plotu, ale může jít také o vodovodní potrubí a kohoutky. Ujistěte se, že vám nemohou prasknout, že je nemůže poškodit mráz a že vám voda nikde neteče nebo nekape. To vše mohou být příznaky, že energie vaší ochrany není dostatečná. Pokud bude potřeba něco opravit, tak to neprodleně udělejte. Vše by mělo být opravené do konce října, kdy vládu převezme Vepř a ten vám s tím již tolik nepomůže.

S prostorem v tomto období také souvisí teplo. Měli byste proto zkontrolovat topení, komíny a vše, co se zdrojem tepla souvisí. Ujistěte se také, že vám funguje „zavírání“ – např. dovírání oken, dveří apod.

Další důležitou energií je ochrana. Zkontrolujte všechny zámky a další bezpečnostní zařízení, které máte. Co nebudete v nadcházejícím období používat řádně uzavřete, aby to bylo celou dobu v bezpečí.

V nadcházejícím období bude potřeba energie bezpečí, zabezpečení, jistoty a pohody. Tu musíte zajistit právě v tomto měsíci.

JAK SPRÁVNĚ VYUŽÍT ENERGIE ŘÍJNA SE DOZVÍTE V HAPPYWEEKU NA ŘÍJEN ZDE:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shui říjen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui říjen

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ

Jaký bude rok 2020 a jak začne nové 12-tiletí? A jak se správně na začátek nového cyklu připravit? To vše se dozvíte i naučíte na našem semináři. Seminář je určen pro naše studenty a klienty. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o semináři ZDE

SEMINÁŘ PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Cyklus čtyř prožitkových seminářů Po čem ženy touží  ( pro velký úspěch opakujeme)

Poznejte sami sebe a naplňte touhy ve svých životních rolích jako dcera, žena, matka a manželka.

Vše o semináři zde:

vaříme podle ročních období a pěti elementů

Feng Shui v kuchyni, zdravé a vědomé stravování, region/sezona, bylinky pro zdraví po celý rok. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.