2020 – RODINA – JAK JI POSÍLIT

Energie pravidel budou silně ovlivňovat i oblast rodiny. Z Feng Ren Shui víme, že kvalitu a fungování rodinných energií silně ovlivňují vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. A jak jsme si ukázali v předchozím článku o vztazích, víme, že vztahy jsou posilovány právě pravidly.

Fungující rodina bude důležitým zdrojem energie v roce 2020

Pokud vám v rodině dobře fungují pravidla, pak by rodina měla dobře fungovat jako celek. Z Feng Ren Shui víme, že musíme vždy respektovat zákon JEDNOTA vs. JEDNOTKY. Zde je jednota rodina a jednotky jsou její členové. Členové mají fungovat ve prospěch jednoty, tj. rodiny a rodina pak má být oporou a ochranou pro jednotky tedy členy rodiny. Aby to ale dobře fungovalo, musí být jasně definováno fungování celé rodiny a kdo má co v rodině na starosti. A právě v roce 2020 toto bude velmi důležité.

Pokud nebudou jasná pravidla, pokud v rodině nevládne snaha o vytvoření jednoty, pak hrozí v roce 2020 poměrně nepříjemné a silné konflikty. V rámci oblasti rodiny totiž silně vstoupí energie Já a individualismu. To se může projevit tím, že jednotliví členové rodiny budou prosazovat své zájmy a způsoby nad zájmy ostatních a co hůře, i nad zájmy celé rodiny. Na toto byste si měli opravdu dávat velký pozor, protože konflikty mohou být opravdu bojovné a v nejhorších případech může dojít i rozpadu celé rodiny.

Pokud se ale rodina dá dohromady ve smyslu „jeden za všechny a všichni za jednoho“, pak může rodina v roce 2020 zvládnout opravdu velké věci. Je to např. velmi vhodný rok pro rodinné podnikání. Víme, že Krysa podporuje právě energie byznysu a tak by se rodinný podnik mohl opravdu velmi dobře posunout hodně dopředu.

Využijte silné stránky jednotlivých členů rodiny a postupujte společně ne proti sobě.

nový happyweek na rok 2020 zde:

Stáhněte si zdarma nový HAPPYWEEK na rok 2020.

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na leden 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na leden 2020

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – uvolnilA se 4 místa

Pro velký zájem připravujeme další termín na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

seminář podnikání a kariéra 2020

Rok 2020 je ve znamení Krysy a Kovu. Obě tyto energie jsou spojeny s penězi, vyděláváním peněz a se ziskem. Můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Ti, co budou připraveni, získají a ti ostatní budou tratit. Na našem semináři se dobře připravíte na tento zlomový rok. Vytvoříte si byznys/kariérní plán na rok 2020 a dlouhodobou byznys/kariérní strategii. Vše o semináři zde:

kurz vision board

Naučíte se, jak si správně nastavit cíle na rok 2020, potažmo na celé nové dvanáctiletí. Dále se naučíte, jak si vytvořit jednoduchý plán pro jejich dosažení. Budete umět používat velmi důležitý nástroj Feng Ren Shui – Fénix, kterému se přeneseně říká Vision Board. Vše o kurzu zde:

přednášky v městské knihovně v praze

6.1. 2020 – Rok 2020 a nové dvanáctiletí – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26441-jak-se-pripravit-na-rok-2020-s-pomoci-uceni-feng-ren-shui/

13.1. 2020 – Jak si nastavit důležité oblasti života v roce 2020 (podnikání/kariéra, vztahy, rodina, bohatství, pravidla/systémy/řád, budoucnost, domov, cíle/sny/vize) – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26442-rok-2020-jak-si-spravne-nastavit-klicove-oblasti-zivota/

20.1. 2020 – Jak být sám sebou – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26443-jak-byt-sam-sebou/

Přednášky se konají v Městské knihovně v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1 vždy od 19:00 hod. Vše o přednáškách a jak získat vstupenky se dozvíte zde: https://skolafengrenshui.wordpress.com/vzdelavani/prednasky-mestska-knihovna-v-praze/

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.