LETOS MUSÍME BÝT REALISTY

Rok 2020 přinesl mnoho nového. Hodně věcí, které nyní prožíváme jsme nikdy před tím neprožili. Mění se naše pohledy na svět, mění se realita, nebo alespoň naše vědomí reality a mnohé není zdaleka takové, jako se nám to zdálo ještě před několika měsíci.

Při přípravě na rok 2020 jsme si mnohokrát zdůrazňovali, že přijdou změny a že bychom měli být na ně nejen připraveni, ale také být schopni těchto změn využít. Jak víme, rok 2020 otevírá celé nové dvanáctiletí. Pro mnohé to může přinášet obavy z nového, pro jiné zase naopak nadšení z toho, že přichází něco nového. Ve Feng Ren Shui se učíme využívat energie, které máme k dispozici. Tedy tzv. se vézt na aktuální vlně. A jsme svědky toho, že mnozí této nové vlny již nyní využívají (ať ku svému vlastnímu prospěchu, či ku prospěchu celku).

V dubnu jsme si říkali, že Drak (který vládne v dubnu) by nám měl ukázat nové příležitosti. Měli jsme se podívat do budoucnosti z perspektivy současných událostí a zjistit, jakým směrem se můžeme nyní vydat. Každá doba přináší příležitosti. Navíc víme, že rok 2020 je pod vládou Krysy, která má začít otevírat nové možnosti, nové cestičky. Je to energie rychlé horské bystřiny, která si hledá cestu do údolí, aby se pak mohla spojit s velkou řekou a dosáhnout svého cíle.

A proto jsme v roce 2020 na samém začátku. Máme tak příležitost si začít tvořit svojí novou budoucnost. Rok 2020 je také ve znamení tzv. hvězdy 7, která přináší energii nové budoucnosti. Tak co více si můžeme přát? Pokud jste tedy v dubnu využili sílu Draka a podívali se z výšky na své možnosti a příležitosti, mohli jste si vybrat svůj cíl. Pokud jste tak udělali pak v květnu můžete využít inteligenci a strategické schopnosti Hada, aby vám ukázal tu nejlepší cestu k danému cíli.

Důležité ale je, abyste vnímali a využili sílu energie Ohně, která začíná vládnout právě v květnu. Oheň přináší vášeň, zápal a nadšení. Pokud ve vás některý z cílů, které vám Drak v dubnu ukázal, Oheň zapálil, pak byste nyní měli začít vymýšlet, jak se k tomuto cíli dostat. Využijte silnou aktivní energii Ohně (Oheň = nejvyšší Jang, nejvyšší aktivita) a vytvořte si plán, jak cíle dosáhnout. Při výběru cíle a přípravě plánu však buďte realisty. Vycházejte ze své reálné situace, zvažte své reálné možnosti. Pracujte pouze s fakty a ne s nějakými domněnkami či představami. Had musí vědět, že ví, že ví.

nový happyweek na květen zde:

HAPPYWEEK květen 2020
HAPPYWEEK květen 2020

nová škola feng ren shui

Přihlaste se včas do nové školy Feng Ren Shui. Přihlášky na jirka@byu.cz. Vše o škole ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.