V ČERVENCI SI ROZHODNĚ NEKOMPLIKUJTE ŽIVOT

Rok 2020 je pod silnou vládou „nového“, nové budoucnosti, nových cest, nových cílů atd. Vše nové je však zároveň změna a každá změna přináší do života určitou nerovnováhu a tím i nejistotu. A jak víme, právě tuto nejistotu Koza nemá ráda a proto bychom se jí měli co nejvíce vyhnout.

Pokud vás v tomto měsíci čekají zásadní změny jako např. stěhování, změna zaměstnání, začátek podnikání apod., pak se snažte vše udělat tak, abyste to měli pod co největší kontrolou. To ale znamená, že tomu budete muset věnovat dostatek silné energie a s tou vám Koza moc nepomůže. Proto stojí za úvahu, jestli změnu v červenci provádět, nebo ji jen připravit a realizovat ji až v měsíci srpnu.

V červenci byste si opravdu neměli komplikovat život ničím složitým a těžkým. Bude vás to stát zbytečně moc energie a může to vést až k vyčerpání. A my víme, že červenec je mezidobí Země, kdy se máme připravovat na druhou polovinu roku a to je období, kdy budeme potřebovat mnoho energie. Podle výpočtů Feng Ren Shui může být druhá polovina roku 2020 opravdu velmi náročná. Proto není vhodné, abychom si jí vyčerpávali hned na začátku. Naopak, červenec je měsíc, kdy máme začít svoji energii posilovat – viz náš seminář 6 kroků k posílení vaší energie (vše o semináři ZDE).

Případné změny v červenci tak opravdu nastavte tak, aby nezpůsobovaly příliš velkou nejistotu. Mohlo by to nepříznivě ovlivnit i vaši budoucnost, která by pak stála na nejistotě a to by vás dlouhodobě vyčerpávalo.

Rozhodně si do života nedávejte nic, co nezvládáte, nebo pro vás bude příliš těžké. Měli byste se také zamyslet nad tím, co a jak vám v životě funguje a v přídě, že něco nefunguje správně, nebo to pro vás již není přínosem, pak se toho raději zbavte. Vše nefunkční vás bude pak do budoucna jen vyčerpávat.

nový happyweek na červenec zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na červenec
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit tento formulář: Jméno(vyžadováno) Emailová adresa(vyžadováno) Telefon(vyžadováno) Zde napište: Přihláška do Školy Feng Ren Shui

seminář: 6 kroků k posílení vaší energie

Rok 2020 je opravdu těžký. A energie druhé poloviny roku mohou být ještě složitější. Proto se musíme dobře připravit, posílit svoji energii, abychom vše zvládli ve zdraví a bez problémů. Naučíme vás 6 základních kroků, jak svoji energii můžete posílit. Vše o semináři ZDE:

FENG REN SHUI - PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI
FENG REN SHUI – PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.