VZTAHY V LISTOPADU:POZOR NA BOD MRAZU

V listopadu nám začínají energie klesat opravdu do velké hloubky. Z Feng Ren Shui víme, že listopad patří k „nejsmutnějším“ měsícům v roce. Dlouhé noci, zima a chlad, to vše nám na naší náladě rozhodně nepřidá. Klesající nálada a chuť cokoliv dělat se může negativně projevit právě v našich vztazích.

Doba vlády chladu (Voda) neprospívá energiím vztahů, které patří k fázi Země. A my víme, že Země má ráda teplo, ne chlad. Pokud bychom tedy nechali chlad proniknout do našich vztahů, pak se můžeme dočkat i jejich konce (listopad patří k fázi ukončování). Proto se v oblasti vztahů musíte v listopadu zaměřit hlavně na posilování Ohně.

Víte, že se říká: vztahy se ochladily. To znamená, že vztah nefunguje nebo se dále nerozvíjí. Tento princip bude posilován právě chladnými energiemi Vody v listopadu. Vodu umíme dobře vyrovnávat energií Ohně. Tuto energii posílíte hlavně radostí. Pokud cítíme radost, roste v nás energie Ohně. A také víme, že Oheň rád „přeskakuje“ a dokáže z malého plamínku zažehnout velký požár na velké ploše. Tj. Oheň je velmi nakažlivý. Takže pokud budete sami zažívat radost, je důležité, abyste se o ni v listopadu podělili se svým partnerem a snažili se i v něm radost zažehnout. Naopak, pokud bude mít radost váš partner a chce se s vámi o ni podělit i když vaše vlastní nálada je na bodu mrazu, snažte se nechat jeho radostí „nakazit“. Nechte ho, ať jeho radost vstoupí i do vás.

V listopadu bychom se také měli snažit dělat radost svým partnerům. Víme, co mají rádi, víme, co jim radost udělá a to bychom jim měli dávat v co největší hojnosti. Hojnost je v listopadu důležitá, protože v listopadu vládne Vepř a ten hojnost potřebuje. Takže čím více radosti, tím lépe pro celý váš vztah.

Oheň si do vztahu ale můžete vložit i jinými způsoby. Dělejte si každý den příjemné chvilky při svíčkách. Můžete si zatopit v krbu a v krásném obětí s partnerem jen tak koukat do ohně a kochat se jeho krásou. Můžete si spolu udělat nějaký dobrý teplý nápoj. Možností jak vložit do vztahu máte hodně. Využijte je, aby se vašemu vztahu dařilo i v listopadu.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA LISTOPAD

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.