UJÍMAJÍ SE SÍLY TEMNOTY VLÁDY?

Síly temnoty a síly světla se navzájem střídají a proměňují stejně jako Jin a Jang. Jsou to dva protipóly, které působí současně na vše kolem nás. A protože koloběh energií (cyklus) nelze zastavit stejně tak jako koloběh ročních sezon (nemůžeme se vyhnout zimě, abychom měli hned léto), musíme se jim umět přizpůsobit. Můžeme ale také ovlivňovat jejich intenzitu.

Když síly světla poznají, že narůstají síly temnoty, musejí se stáhnout „dovnitř“ aby uchránily svoji sílu pro další období světla, které bude období temnoty následovat. Tak jako se energie života v přírodě stahuje dovnitř a dolů na podzim a v zimě, aby byly uchráněny ničivým účinkům chladu a mrazu, musí se energie světla stáhnout dovnitř a dolů, aby nebyly zničeny sílou temnoty.

Stejně tak, jako se střídání světla a tmy projevuje v přírodě (den a noc, zima a léto atd.), střídá se stejně i v naší lidské společnosti. Pokud začíná dramaticky převládat síla temnoty, není možné s ní bojovat navenek. Protože síla temnoty je v tu chvíli silnější a mohla by snadno síly světla přemoci a zničit. Pak by tyto síly světla nemohly působit v dalším obdobím. Velmi dobře to známe z moderní historie z období fašismu a komunismu. Když nesnížíme vliv temnoty světlem hned na samém začátku vlády temnoty, může síla temnoty dosáhnout takové síly, že s ní světlo v tu chvíli nemůže bojovat.

Velmi dobře to známe z historie. Každé období v historii přináší období úpadku, temnoty a období světla a rozmachu. V současné době začínáme pociťovat narůstající sílu temnoty. Naší prvotní reakcí je s ní bojovat a snažit se temnotu porazit. Ale je to možné? Koloběh energií nám říká, že pokud je síla temnoty na vysoké úrovni, nemůže jí energie světla již zastavit. To by se mohlo podařit v samotném počátku růstu síly temnoty, dokud obě síly byly v určité rovnováze. Pokud jsme ale tento začátek promeškali, pak síla temnoty je v daném okamžiku ve velké dominanci a může jakékoliv projevy světla zničit. Aby se tak nestalo, musí se světlo uchýlit dovnitř a dolů.

V historii se těmto okamžikům říkalo „underground“, podzemní hnutí, odboj, disident atd. Tj. byla to síla dřímající uvnitř, schovaná před sílou temnoty. Pokud by se síla světla chtěla v tomto období projevit navenek, byla by lehce převahou síly temnoty okamžitě zničena. A i to velmi dobře známe z historie. Moderní historie zná temnotu ve formě fašismu, komunismu. Ale tyto temné síly působily v historii lidstva odjakživa. Ať již to byla inkvizice, otrokářství apod. Ve všech těchto obdobích působily skryté formy hnutí, které udržovaly energii světla při životě.

Jakmile energie temnoty začala slábnout, začala naopak sílit energie světla a ta v pravý okamžik vyšla ze svého skrytu navenek a začala silně působit a síly temnoty zničila. Je to cyklický vývoj energií, který patří k přirozeným přírodním zákonům.

Možná se i nyní nacházíme v období, kdy začíná vládnout temnota a energie světla ztrácí na síle. Může tak přicházet doba, kdy je potřeba energie světla schovat a chránit před zničením energií temnoty. Tím se energie světla udrží při životě, bude postupně sílit, aby v okamžiku oslabení síly temnoty mohla opět začít vládnout. Nebo jsme na samém začátku působení temnoty a pak je třeba ihned posílit světlo, aby došlo k nastavení rovnováhy a temnota nezačala převažovat získávat převahu.

Jsme v této etapě právě nyní? Jsme na začátku převahy vlády temnoty nad vládou světla? Vše tomu nasvědčuje. I energie času se více kloní k temnotě než ke světlu. Přichází několikaleté období silného Jinu – tj. tma, chlad, konec, smrt…. Jang (život, světlo, aktivita atd.) může tak slábnout.

Otázkou je, jestli je síla temnoty tak silná, abychom byli nuceni chránit světlo stažením se dovnitř a čekat na oslabení temnoty, nebo jestli je energie temnoty ve svém počátku, tedy ještě dostatečně slabá, aby ji světlo mohlo porazit.

Jsme v roce 2021. Z pohledu Feng Ren Shui víme, že rokem 2020 začíná kovové období, které bude následováno vodním obdobím. A jak Kov tak i Voda patří k Jinu (tedy dalo by se říci k temnotě). Ale rok 2021 je pod vládou Kovového Buvola. Ten má rozhodnout o nové cestě. Bude to cesta temnoty či cesta světla? To MY máme na vybranou. Můžeme Buvolovi ukázat světlo, nebo temnotu. Buď necháme přicházející temnotu vládnout, nebo ji hned na začátku zastavíme a ukážeme Buvolovi cestu světla. Víme, že pokud se Buvol rozhodne jít, tak ho nikdo nezastaví. A MY můžeme určit, kterou cestou se má vydat.

Vždy vládnou dvě strany – sever a jih, nahoře a dole, vpravo a vlevo, teplo a chlad, tma a světlo atd. I nyní máme k dispozici dvě cesty – temnoty a světla. A MY musíme ukázat Buvolovi, kterou cestou se má vydat. Pokud to neuděláme MY, udělají to ONI. A protože přicházejí energie Jinu (temnoty), může převládat snaha jít cestou temnoty. Umíme zažehnout dostatečně silné světlo, které temnotu osvítí a ukáže Buvolovi cestu světla?

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Nový HAPPYWEEK zde: 2021.01.01.-happyweek-leden-268Stáhnout

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

SEMINÁŘ: PODNIKÁNÍ A KARIÉRA 2021

Jak co nejlépe využít energie roku 2021 pro své podnikání a kariéru se naučíte v tomto semináři. Rok 2021 nám přináší mnoho nových příležitostí, které budeme potřebovat využít pro nadcházející novou dobu. Využijte sílu a mohutnou energii Kovového buvola ve svém podnikání a kariéře. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo 602 556. Vše o semináři ZDE:

kurz vision board

Feng Ren Shui nám nabízí mnoho velmi praktických nástrojů, jak bez zbytečného úsilí a vyčerpání dosáhnout svých vizí, snů a cílů. Jedním z účinných nástrojů je Vision board. Jak si ho správně nastavit a využít ho pro své cíle se naučíte v tomto kurzu.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.