KDO JE V RODINĚ NEJCHYTŘEJŠÍ – HÁDEJTE V MĚSÍCI HADA :)

Energie Hada nám v květnu vstupují i do našich rodin. Had patří k velmi silným individuálním energiím. Navíc je to první Ohnivé zvíře zvěrokruhu, čímž přináší velmi silný Jang, tj. aktivní energii. V rámci rodiny se tak může stát, že jednotliví členové rodiny se mohou začít prosazovat velmi silně individuálně. Tato snaha může být až na úkor ostatních členů rodiny či rodiny samotné.

Pokud se tak začne projevovat více „Hadů“ v rodině, pak by to mohlo do rodiny přinášet velmi silné konflikty. Pokud se Hadi postaví proti sobě, může to být dokonce i velmi nekompromisní boj. Had se totiž často považuje za nejchytřejšího na světě a všichni ostatní jsou pak pro něj jen hlupáci, kterým je zbytečné cokoliv vysvětlovat.

Jak víme, Had má „jen hlavu“ a proto jeho největší silou je právě přemýšlení. Není ale dobré, aby si jednotliví členové rodiny tzv. „postavili svoji hlavu“ a neúprosně hájili jen svůj názor či návrh řešení proti všem ostatním. Naopak, sílu Hada můžete využít tak, že v rámci rodiny „dáte hlavy dohromady“.

Pokud tedy ve své rodině chcete řešit nějaké zásadní věci, rozhodovat o budoucnosti rodiny apod., svolejte „rodinnou poradu“ a společně se snažte vše vymyslet. Tím využijete sílu a schopnosti Hada na maximum. Jednotliví členové rodiny však musí být otevřeni i názorům ostatních a nepovažovat je okamžitě za „hloupé“. Každý názor může přinést něco nového, co může být prospěšné pro celkové řešení.

Pokud tedy Hada využijete pro řešení důležitých záležitostí vaší rodiny můžete opravdu najít velmi dobrou cestu. Pozor jen na neustálé přemýšlení Hada. Snažte se vše co nejlépe vymyslet a pak se také pustit do akce. Přemýšlení pro přemýšlení by naopak zablokovalo energii a vy byste nebyli schopni problém vyřešit.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na květen zde:

Feng Ren Shui - Happyweek květen
Feng Ren Shui – Happyweek květen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.