VYUŽIJTE MILOU A PŘÍVĚTIVOU ENERGII ČERVENCE I VE SVÉ RODINĚ

Energie Kozy, která nám vládne v červenci může být velmi příjemná i pro naši rodinu. Mohla by nám pomoct vyhýbat se konfliktům mezi různými členy v rodině, mohla by přinést více vstřícnosti a empatii. Můžeme ji využít pro posílení celkové sounáležitosti rodiny.

Pokud v rámci rodiny jsou různé rozpory či konflikty, Koza by nám je mohla pomoci citlivě vyřešit a nastavit lepší vztahy v rodině. Obecně bychom v červenci měli být více vnímaví vůči ostatním. V červnu, kdy vládla silná individuální energie Koně, mohla být v rámci rodiny tendence prosazovat své vlastní zájmy na úkor zájmů ostatních či rodiny jako celku. To se ale s Kozou mění téměř v opak. Proto je v červenci dobré posílit vzájemnou energii rodiny a užívat si příjemnou atmosféru, kterou Koza umí velmi dobře vytvořit.

Červenec je tak velmi dobré období pro scházení rodiny a užívání si společných příjemných chvilek. Protože červenec je zároveň i mezidobím země, můžete tuto energii využít k tomu, abyste se v rámci rodiny domluvili na dalším postupu řešení různých věcí, které vás v druhé polovině roku čekají.

Země v červenci ale vládne také prostřednictvím Gua 2. Tato energie posiluje vztahy a tak ji můžeme využít k posílení našich vztahů k rodině jako takové, či k jednotlivým členům rodiny. Z Feng Ren Shui víme, že jednou ze základních podmínek dobře fungující rodiny jsou právě vzájemné vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. A právě v červenci jsou k tomu opravdu vhodné energie.

Země Gua 2 také souvisí s jídlem a hodováním. Pokud tedy zorganizujete v rámci rodiny společné setkání u bohatého jídelního stolu a budete společně hodovat, přispěje to k posílení energie rodiny.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK červenec ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.