JAK CO NEJLÉPE VYUŽÍT ENERGII BOHATSTVÍ V ZÁŘÍ

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Díky učení Feng Ren Shui víme, že oblast bohatství, expanze a velikosti souvisí s energií Dřeva a tzv. Gua 4. To jsou ale energie úplně opačné těm, které vládnou v září. Nyní nám vládne Kov a kovový Kohout. Kov tzv. energii Dřeva „osekává“ (zde platí tzv. zákon ovládání: Kov ovládá Dřevo). Proto bychom se tohoto nastavení měli v září opravdu držet a nejít proti těmto energiím.

Co to znamená v praxi? Dřevo expanduje, zvětšuje se, rozrůstá (představte si džungli, nebo malý stromek, který v průběhu let množí své větve, korunu, listy a plody) a je to tzv. odstředivá energie (jde od středu ven). Naopak Kov je energie dostředivá, tj. stahuje se zvenku dovnitř (přesně tak se chovají rostliny na podzim, kdy vládne Kov, stahují energii z listí a větví do kmenu a v zimě pak dále do kořenů, aby si energii uchránily před mrazem). A přesně tak máme fungovat i my ve svém životě.

V září a ani v následujících měsících tedy není vhodné období pro to, abychom expandovali. Naopak, máme vše, čeho se nám podařilo letos dosáhnout „stáhnout“ dovnitř a co nejlépe to zpracovat, abychom si tuto energii uchovali pro příští období, kdy můžeme zase expandovat. Vy kteří se zabýváte financemi a investováním znáte pojem „uzavřít pozice“ – tj. stáhnout investice zpět „domů“ a znovu je pak investovat.

Přesně to byste měli udělat i vy v září se svým bohatstvím (ať již je jeho forma jakákoliv). Nesnažte se bohatství rozmnožovat ale naopak ho co nejvíc zhodnoťte. Uvažujte o tom, jak toto bohatství dále v příštím roce rozhojnit. Uvědomte si, kde jaké finanční prostředky a investice máte a jak by bylo vhodné s nimi příští rok naložit. Vytvořte si finanční plán na příští rok a buďte co nejvíce přesní (Kov má rád detail).

Ale nemusí se vůbec jednat jen o finance. Oblast bohatství zahrnuje jakékoliv možnosti rozvoje. Může se jednat o zpracování vaší úrody ze zahrádky, o vaše vzdělávání apod.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

HAPPYWEEK na ZÁŘÍ ke stažení zde

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2021-happyweek-zari.png.
HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přihlaste se na nový přípravný seminář na rok 2022. vše o semináři zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.