nastavte si NOVÁ PRAVIDLA, NOVÝ ŘÁD

Tygr – vládce roku 2022 bude přinášet do všech oblastí mnoho nového a neznámého. To platí i o oblasti tzv. Gua 6, kam patří řády, pravidla, systémy a funkce. Dá se tedy říci, že bude docházet ke změně pravidel, podmínek i fungování v mnoha oblastech. Měli bychom být na to opravdu připraveni.

Na přípravných akcích Školy Feng Ren Shui jsme si říkali, že Tygr si nastavuje pravidla sám. A protože rok 2022 je rokem silně jangovým, říká nám to, že bychom si tato pravidla měli proaktivně nastavovat sami.

V únoru k tomu bude velmi vhodná energie. Přináší první jarní vítr, který má „vymést“ vše staré a zatuchlé z minulosti a přinést to nové a čerstvé. Bylo by tedy dobré, kdybyste se hned v únoru zamysleli nad tím, jak fungujete, jaká pravidla dodržujete, jaké systémy používáte a uvědomit si do jaké míry jsou tyto řády již zastaralé a nefunkční. Pokud ano, měli byste je co nejrychleji vyměnit za nové.

V roce 2022 může vládnout poměrně silný chaos (Dřevo) a ničit tím tak řády a pořádky (Kov). Pokud budeme mít my sami ve svém životě chaos a nyní do tohoto našeho chaosu vstoupí ještě navíc chaos Dřeva roku 2022, pak nás tento chaos může totálně rozložit. To by ale způsobilo, že se tím zastaví naše cesta kupředu a my se v tom, co děláme (nebo bychom chtěli dělat) totálně rozplizneme. Chaos tak ničí Vodu (Dřevo vyčerpává Vodu) a Voda je energie cesty vpřed (má plynout jako řeka). Chaos tak způsobí, že nebudeme nic zvládat, budeme se muset věnovat mnoha věcem najednou. Zde pak bude platit, že kdo chce dělat vše pro všechny, neudělá nakonec nic pro nikoho. A to opravdu tento rok nechceme. Rok 2022 má být hlavně začátkem nového. Je to první krok našeho vykročení na novou cestu, která má vést k našim cílům. Chaos tuto cestu může totálně zničit.

Proto byste měli využít sílu Tygra a sami si určit svá pravidla, postupy a systémy. Ty pak ale také musíte dodržovat. Jedná se o energii Gua 6 a zde platí zákon: pravidla nebo boj. To znamená, že pokud se nebudeme řídit předem danými pravidly, budeme muset stále s něčím, či někým bojovat. A bojovat s Tygrem nemusí být snadné.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

stáhněte si nový happyweek na ÚNOR zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.