ŠKOLA FENG REN SHUI – NAUČTE SE PRACOVAT S ENERGIÍ PROSTORU A VYTVOŘTE SI TO NEJLEPŠÍ PROSTŘEDÍ PRO SVŮJ ŽIVOT

Vše v přírodě je vytvořeno tak, aby to mohlo co nejlépe prosperovat. Je to důležité pro základní zákon přírody – zachování života. A to samé platí i pro člověka – měl by ve svém životě co nejvíce prosperovat a tím vytvářet co nejlepší budoucnost pro své děti a další generace.

Prostor má být nastaven tak, aby posiloval vaše energie a umožňoval vám co nejlépe vykonávat činnosti, pro které je tento prostor určen

Abychom mohli co nejlépe prosperovat, potřebujeme k tomu mít co nejlepší podmínky. A právě umění Feng Ren Shui nás učí, jak si takové podmínky vytvořit. Mezi základní podmínky patří čas – tedy kdy co děláme a prostor – kde co děláme. Správné zvolení času a místa má velký vliv na to, jak se nám daří.

Proto se energii prostoru učíme hned ve 2. modulu Školy Feng Ren Shui. Naučíte se hned několik metod, díky kterým si vytvoříte ten nejlepší prostor pro sebe a pro činnosti, které v daném prostoru chcete vykonávat – pro svůj domov, pro své pracovní prostředí, pro své provozovny, pokud podnikáte, pro svoji zahradu atd. atd.

Budete ovládat těchto šest nástrojů Feng Ren Shui:

1. INTUITIVNÍ FENG REN SHUI

Budete umět cítit a vnímat energie prostoru

2. NUMEROLOGIE PROSTORU

Čísla a počty mají velký vliv na kvalitu a sílu energie prostoru, např. jedna svíčka má jiný význam než tři svíčky apod.

3. METODA PĚTI ZVÍŘAT

Základní nastavení prostoru, jak hodnotit energii v krajině, jak vybrat správbý pozemek, jak situovat dům v krajině a na pozemku, jak rozložit nábytek a doplňky v interiéu.

4. METODA KOMPASU

Vliv světových stran na prostor. Je velký rozdíl, jestli máte např. ložnici na východ či na sever apod.

5. METODA BA GUA

Díky této metodě budete umět pomocí prostoru ovlivňovat důležité oblasti svého života (kariéra, vztahy, rodiny, bohatství, zdraví atd.). Metoda Ba Gua vám ukáže jakou energii si máte vytvořit v různých částech prostoru (pozemku, domu, interiéru i v každé místnosti).

6. PRÁCE S ENERGIÍ KRAJINY, POZEMKU A EXTERIÉRU

Na energii interiéru má samozřejmě velký vliv exteriéru. Proto musíme umět „číst“ energii krajiny, města, okolí apod., abychom poznali, jak budou ovlivňovat energii našeho domu, bytu a jednotlivých místností.

Vaše silné JÁ se musí promítnout do prostoru, abyste z něj mohli čerpat silnou energii. Prostor dělíme ve Škole Feng Ren Shui do ztv. 6 rozhraní: tělo, oblečení, interiér, dům, okolí domu a krajina. Všechna tato rozhraní musí správně ladit a podporovat sílu vaší osobnosti a životní energie. Budete se učit správně využívat tato jednotlivá rozhraní a jak z nich čerpat svoji energii.

Přihlaste se do Školy FRS na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách Školy níže.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.