BŘEZEN – LÁSKA, VZTAHY A MĚSÍC PÁRŮ

Obecně vnímáme květen, jako měsíc lásky. Ale jak víme z Feng Ren Shui přírodní zákony jsou neúprosné. Jejich účinky cítíme i na vlastním těle. V březnu se probouzí již celá příroda tedy i vaše tělo i mysl. Vše se soustředí na jedno: najít si svého partnera. A to platí i pro lidi. Začínáte být více citliví a vnímaví vůči druhému pohlaví. Jak toho co nejlépe využít vám napoví nový HAPPYWEEK na březen.

OBJEDNEJTE SI KONZULTACI NA dasa@byu.cz

NEBO 602 556 479

Feng Ren Shui - Zajíc vládne v březnu
Feng Ren Shui – v březnu vládne Zajíc. Foto: freepik.com

Určitě jste zaznamenali i vy změnu pocitů. To se otevíráte světu. Vaše tělo se otevírá jako brána, která zve k sobě všechny ty, kteří s vámi mohou tvořit pár či jinak se s vámi spojit. Proto vládne i Zajíc, který vybíhá ze své nory ven, pobíhá po polích a hledá své přátele, druhy, družky, aby zvýšil svoji sílu a nebyl na nic sám.

Ani vy byste neměli zůstávat sami. Vaše tělo začíná více toužit po přítomnosti jiného člověka. Otevírá se a vnímá více energii jiných lidí. Slouží jako radar, který hledá spřízněné duše. Sexuální pud se začíná zvyšovat a vaše tělo touží po dotecích a fyzickém spojení. To příroda chce, abyste vytvořili pár a mohli tak zajistit svůj život v budoucnosti prostřednictvím potomků.

Březen je tak skvělý měsíc pro ty, kteří hledají nové partnery. Pokud se budete na hledání svého nového partnera soustředit právě tento měsíc, máte větší šance ho najít, ale hlavně pustit do svého života. Ale i vy, kteří své partnery již máte, využijte Feng Ren Shui v březnu k tomu, abyste svůj vztah posílili a ještě více se sblížili. K tomu mají pomoci energie Zajíce (určitě znáte slavnou otázku: „Jak ti dupou králíci“ 🙂 )

V tomto měsíci energie nepřejí jen nové lásce, sexu a vztahům obecně. Je to měsíc, kdy se umíte otevírat všemu novému. Proto vytvořte prostor pro vše nové právě v březnu a přivítejte to do svého života.

Jak co nejlépe využít Feng Ren Shui v březnu se dozvíte v novém HAPPYWEEKu zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na březen
HAPPYWEEK – Feng Ren Shui na březen

přihlaste se na naše kurzy. pro více informací o kurzech klikněte na název kurzu

kurz přirozený talent

Na tomto kurzu poznáte svůj přirozený talent, své silné stránky a životní potenciál a jak ho rozvíjet.

kurz vision board

Na tomto kurzu se naučíte, jak si máte správně stanovit cíle tak, abyste jich dosáhli bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Naučíte se k tomu využívat velmi efektivní metodu Feng Ren Shui – vision board.

kurz po čem ženy touží

Na tomto kurzu se naučíte využít svůj silný ženský potenciál a to ve všech rolích ženy, které v životě musíte zvládat – žena, manželka, matka, milenka, podnikatelka atd.

kurz byznys strategie

Na tomto kurzu se naučíte, jak si vytvořit úspěšnou strategii pro své podnikání na základě svých schopností, silných stránek a s pomocí jednoduchého nástroje Feng Ren Shui – Ba Gua.

kurz vaření podle pěti ročních období a pěti elementů

Na tomto kurzu se naučíte jak správně vybírat a připravovat stravu pro letní období. Strava je jedním z nejdůležitějších zdrojů vaší energie a zdraví. Každá sezona vyžaduje své a přináší i jiné energie. Těm musí také odpovídat vaše stravování.

SEZNAM VŠECH KURZŮ NA 2019 ZDE

Advertisement

4 komentáře: „BŘEZEN – LÁSKA, VZTAHY A MĚSÍC PÁRŮ

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.