s březnem přichází nová doba. jste na ni připraveni?

Žijeme v dosti převratné době. V roce 2020 nastal rok nové budoucnosti a Kovová Krysa, která tomuto roku vládla, otevřela brány do této budoucnosti. Kov této Krysy nám jasně ukázal, že bude nutné změnit pravidla, systémy a řády. Krysa nám říkala, že již nic nebude jako dřív a měli bychom se podle toho zachovat.

S březnem se začínají zvedat nové Jangové energie a jak víme, Jang = funkce. A protože vše je s jarem nové, budeme si muset také nastavit nová pravidla, nové řády, vytvořit a zajistit nové systémy fungování.

Nyní je tedy nejvyšší čas podívat se na to, co chceme, jak toho chceme dosáhnout a jaká „pravidla hry“ si nastavit, abychom svého cíle dosáhli.

Jak se říká: staré cesty k novým cílům nevedou. Takže to, jak jsme některé věci dělali doposud již nemusí fungovat. A to musíme vědět a vše přenastavit tak, aby to vše správně fungovalo.

Navíc Zajíc nám přináší přátelství a spolupráci. Energie Nebes, která se právě váže k energii pravidel a řádů, nám také přináší spolupráci a pomoc. S touto energií se váží tvz. Nápomocní přátelé (pro studenty Školy FRS: jedná se o Gua 6). Takže březen je opravdu ideální měsíc pro to, abychom si našli pomocníky, spolupracovníky, vytvořili nové týmy, nové aliance, pustili se do nové spolupráce. Čím lépe to uděláme, čím větší týmy a aliance vytvoříme, tím více energie a síly budeme mít, abychom zajistili to, čeho chceme dosáhnout.

Rozhodně bychom neměli tento rok začínat sami. Vliv Zajíce je opravdu silný a ten nechce hrát sólo. Je to týmová energie, týmová spolupráce. A když nám týmy nebudou fungovat, může to zhatit všechny naše plány. Rozhodně se vyhněte prosazování individuálního přístupu. Kdo bude hrát sám, nevyhraje, jen se vyčerpá.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.