POSILUJTE RADOST VE SVÉM ŽIVOTĚ

V březnu se začíná vše otevírat. Přichází nám více slunce, více světla, více čerstvého vzduchu. Vše se připravuje k rozpuku a rozpínání. I my bychom se měli více otevřít (ale ještě ne úplně, stále vládne poměrně silný Jin a s ním i chlad, který by nás mohl vyčerpat – pozor na virózy, nachlazení apod.).

Zajíc nám říká, že je třeba se otevřít společnosti a přivítat do svého života více lidí. Proto bychom se měli snažit vše více prožívat s lidmi ze svého okolí. Může to ale být také velmi vhodný měsíc pro nastolování nových vztahů, nových přátelství, nových lidí v našem životě.

V březnu by se měly energie začít opravdu zvedat a my bychom měli přestat vnímat velkou hloubku (a někdy i tíhu) zimních energií. Lehkost a hravost by měly vstoupit do našich životů. Otevřenost a vřelost by měly být naplněny radostí a dobrou náladou.

Nenechte si tuto energii vzít. Pokud se v březnu zaměříte na radost – ze života, z toho, co právě děláte, z lidí kolem sebe apod., bude vás tato radost provázet celý rok, což je úžasná energie. Ze Školy FRS víme, že radost je také spojena s tzv. Gua 9, které nám přináší naplnění. A pokud jsme naplněni radostí, dochází také k regeneraci naší energie.

V březnu se tak snažte uvolnit, buďte více otevření, přijímejte nové a zkoumejte, do jaké míry vám to nové může pomoci na vaší cestě k dosažení vašich cílů. Pokud ano, přijměte to s radostí a nadšením.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.