v březnu je nejlepší čas zasít to, co chcete v budoucnosti sklidit

Březen přináší první příjemné energie jara. Začínáme si užívat více světla, snad i toho tepla a sluníčko na nás již kouká déle, než v zimě.

To všechno se promítá do naší zlepšující se nálady, máme více chutě do života, máme tendenci se otevírat a růst. To všechno přinášejí krásné jarní energie Zajíce, který nám v březnu vládne.

Pozor však na přehnané euforie a „návaly štěstí“, které se nás mohou zmocnit a to hlavně v případě, že zima pro nás byla velmi skličující. Mohli bychom si tak až přehnaně užívat nové čerstvé energie, dojít k jakémusi opojení. Ale tím bychom příliš brzy zažehli silné energie Ohně (ten přichází až v květnu). Silný Oheň přináší mnoho různých forem energie a jednou z nich je i „zaslepení“. A tak v průběhu euforie začínáme zapomínat na důležité věci. Jednou z nich může být naše cesta a náš cíl.

Proto bychom se měli v březnu opravdu soustředit na náš cíl, kterého chceme dosáhnout a cestu, po které chceme k cíli vyrazit. A vše to nové a radostné by mělo odpovídat naší cestě a našemu cíli. Jinak bychom mohli hned na začátku ze své cesty sejít a jít úplně jiným směrem, než je náš cíl. Opravdu v březnu platí: co zasejete, to sklidíte. Takže to, čemu se budete v březnu hodně věnovat, čemu budete věnovat svojí energii, to začne velmi mohutně sílit. A pokud to „něco“ neodpovídá vašemu cíli, budete se hnát za něčím úplně jiným a nemusíte tak dosáhnout svého naplnění.

Takže v březnu dávejte pozor na to, co děláte, čemu se věnujete, čím trávíte čas, kam posíláte svojí pozornost. To vše může ve vašem životě začít růst a sílit a váš život velmi ovlivnit, popř. i úplně změnit.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.