Mistr shifu: umění qi vyžaduje umění sebe sama

QI je životodárná energie, tvz. Life Force Energy. Umožňuje nejen fungování našeho organismu, být zdraví a odolní, ale je důležitá také pro všechny činnosti, které v životě vykonáváme. Bez této energie nemůžeme vůbec existovat. A proto musíme ve svém životě vytvářet takové podmínky, aby tato naše síla rostla a byla stabilní.

Proto bychom měli umět tuto energii posilovat a udržovat její největší kvalitu. Jakou energii QI máme vytvářet a posilovat závisí na tom, jaká je naše „osobní“ životní energie QI. Každý z nás jsme jiný a potřebuje odlišnou energii. Každý máme jinou „frekvenci“.

Jak víme z fyziky a jiných oborů, stejná frekvence posiluje tuto frekvenci, tj. kumulace stejné frekvence vytváří větší sílu. Můžete si to např. vyzkoušet s kytarou: když máte dvě kytary vedle sebe a rozezníte jednu strunu na jedné kytaře, začne vybrovat stejná struna na druhé kytaře. Pokud tedy chcete i vy posilovat svoji energii QI, je důležité, abyste ve svém životě měli co nejvíce zdrojů této frekvence. Jinými slovy: aby vše ladilo s vaší energií.

Svoji energii (frekvenci) i s návodem, jak ji využít, poznáte z Typologie osobnosti Feng Ren Shui, kterou si jako mobilní aplikaci můžete stáhnout zde:

Pro Android:

Pro iPhone:

https://apps.apple.com/us/app/typologie-osobnosti-feng-shui/id1455344899?ign-mpt=uo%3D2

Abyste mohli svojí energii posilovat, musíte nejprve znát velmi dobře sami sebe (tzv. mastery of self) a svoji energii. Dále je důležité, abyste v životě byli sami sebou (tj. žili na „vlně“ své energie) a šli svojí vlastní životní cestou. Díky tomu se bude vaše energie posilovat.

Jste-li opravdu sami sebou, budete také velmi dobře vnímat, co vám dělá dobře (co je na stejné frekvenci jako vy) a co vás naopak vyčerpává (co má jinou frekvenci). Do života byste si tak měli pouštět jen takové věci, lidi, činnosti atd., které jsou naladěné na stejnou frekvenci jako vy.

Pokud je vaše energie silná, pak z vás tzv. „vyzařuje“ a přitahuje stejnou energii z vašeho okolí, tj. vše, co je naladěné na vaši frekvenci k vám bude přitahováno. Je to podobné, jako s kytarovou strunou. Čím silněji na strunu zahrajete, o to více se rozezní stejná struna na druhé kytaře. Čím silnější jsme, tím více přitahujeme do svého života to, co nám dělá dobře a naši energii posiluje.

Umění ladit energii okolí dle své vlastní energie se naučíte ve Škole Feng Ren Shui. Vytvoříte si pak takové životní podmínky, které budou vaši energii posilovat a ne ji ničit. Díky tomu si uchováte pevné zdraví, budete velmi odolní, dokážete dosahovat svých cílů, být úspěšní a budete prožívat skutečně naplněný život.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.