květen: VYUŽÍVEJTE SVÉ PŘÍLEŽITOSTI MOUDŘE

V dubnu nám Drak dovolil odkrýt mnoho různých příležitostí. Jejich přílišná rozmanitost nás však mohla trošku zmást a mohli jsme mít pocit, že můžeme téměř cokoliv.

Ve Škole Feng Ren Shui učíme, že Drak patří do tzv. Gua 4 (metoda Ba Gua), kde platí pravidlo „Vymezení nebo omezení“. Toto pravidlo nám říká, že pokud si vše řádně nevymezíme, bude nás to omezovat, nebo-li vyčerpávat. Známe rčení: všeho moc škodí, nebo také: všeho s mírou.

Abychom mohli co nejlépe určit, které příležitosti máme využít a které nás naopak mohou vyčerpávat, musíme vše řádně promyslet. A k tomu nám v květnu má pomáhat právě Had.

Všechny příležitosti, které se vám v dubnu ukázaly, nebo naskytly řádně prozkoumejte podle svého cíle. Váš cíl a cesta k němu jsou základy vašeho vymezení. Vše, co vám může pomoct cíle dosáhnout máte využít a naopak vše, co by vám cestu k cíli komplikovalo nebo dokonce vás svedlo z cesty k cíli musíte eliminovat a nezabývat se tím.

Vše hodnoťte realisticky a využívejte fakta. Jak víme, Had potřebuje ke svému přemýšlení energii Země a ta chce realitu a jistotu. Pokud si tedy nebudete něčím úplně jisti, pak toho raději nevyužívejte. Římané říkali: pokud tomu nerozumíš, zbav se toho. A takto bychom měli postupovat i my při vybírání těch správných příležitostí a všeho ostatního se zbavit.

PŘIHLASTE SE NA KURZ PARTNERSKÉ VZTAHY: KVĚTEN – MĚSÍC LÁSKY

PŘIHLASTE SE NA WORKSHOP: ČAS = PENÍZE

Chcete vytvořit energie bytu, domu či pracovního prostředí podle principů Feng Ren Shui? Kontaktujte nás na skolafrs@gmail.com nebo 736 199 717 nebo pomocího tohoto formuláře:

NOVÝ HAPPYWEEK NA KVĚTEN

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

VŠE O STUDIU ŠKOLY FENG REN SHUI ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.